Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 77 чоловік

Новини

14 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА, ДЕНЬ СТВОРЕННЯ УПА ТА СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
У нашої Держави славна історія та великі герої. Під покровом Пресвятої Богородиці українське козацтво здобувало волю та свободу для нашої батьківщини, а Українська повстанська армія, в часи Другої світової війни, захищала та відстоювала національні інтереси та боролась за Незалежність України.
Ми завжди боронили свої кордони від ворогів, боронимо їх і зараз. Наші захисники стояли та стоять на захисті суверенітету України.
Тож в цей день відбулося вшанування наших славних предків – козаків, наших воїнів та наших захисників, а також урочисте покладання квітів Героям УПА, які поклали голову за незалежність нашої Батьківщини. Нехай буде мир та спокій в домівках кожної української родини.
З Днем захисника України,
з Днем Українського козацтва,
з Днем створення УПА та святом Покрови Пресвятої Богородиці

14 жовтня 2022 о 12:36 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Сьогодні весь світ вшановує людей найчудовішої та дуже важливої професії. Людей, які закладають в дитячі душі любов до навчання, дають цікаві знання і допомагають пізнати величезний світ.
Професія вчителя поєднує в собі мудрість і молодість душі, креативність і величезну енергію, доброту і суворість.
Здобувачі освіти підготували привітання та теплі побажання для педагогів.

30 вересня 2022 о 14:10 | Гайдук І. І. | немає коментарів

29 вересня 2022 року виповнюється 81-ті роковини однієї з найтрагічніших сторінок в історії ХХ століття – початку масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у 1941-1943 роках.
Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами. Серед них – євреї і роми, червоноармійці, комуністи, підпільники Організації українських націоналістів, в’язні Сирецького концтабору, «саботажники», порушники комендантської години та навіть пацієнти психіатричної лікарні імені Павлова.
Масовий розстріл євреїв у Бабиному Ярі 29–30 вересня 1941 року став символом «Голокосту від куль» і нацистської політики масового знищення людей.
Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні. Жертвами злочину стали близько півтора мільйона українських євреїв. Нацисти знищили їх як соціокультурну й етнорелігійну спільноту.
В закладі освіти проведено хвилини пам`яті, під час яких класні керівники розповіли учням про жахливі події 29-30 вересня 1941 року. А також вшанували хвилиною мовчання загиблих людей.

29 вересня 2022 о 13:58 | Гайдук І. І. | немає коментарів

День миру - особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році наша Батьківщина величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
Учні нашого закладу підготували флешмоб із закликом закрити небо над Україною та побажаннями миру, спокою.

Є у мене мрія невеличка,
Щоб коли прокинусь —
не було війни.
І ота хатинка білоличка
Забуяла квітом по весні.
Щоб усі додому повернулись,
Всі, кому прийшлось під час війни
У далекім краї опинитись,
України-неньки ріднії сини!
Щоби діти більше не лякались,
Не страждало наше щоб село,
А дорослі до роботи брались,
Щоб ще краще в нас життя було!

21 вересня 2022 о 10:32 | Гайдук І. І. | немає коментарів

День знань - найбільше та найважливіше свято для першокласників. Цьогоріч війна внесла значні корективи у святкуванні 1 вересня. Багато учнів були змушені залишити рідні домівки через нелюдські дії російського агресора. Таким чином наша шкільна родина поповнилася дітьми із різних частин України.

Першокласники з першою вчителькою Пукій Галиною Степанівною привітали з початком нового навчального року. Діти вшанували хвилиною мовчання полеглих за незалежність України, подякували ЗСУ за змогу навчатись та пообіцяли вирости достойними синами та дочками рідної землі.

Слава Україні!
Героям слава!
Дякуємо ЗСУ!

1 вересня 2022 о 12:10 | Гайдук І. І. | немає коментарів

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. Щорічно на початку березня ми відзначаємо Шевченківські дні, аби не просто вшанувати пам'ять Тараса Григоровича Шевченка, але й відчути , як через його твори проходить любов до України, народу, рідної мови. На честь поета були проведені тематичні "круглі столи", організована виставка творів Кобзаря та виставка учнівських робіт. Учні 8-10 класів ісценізували уривки з творів Т.Г. Шевченка.
Тарас Шевченко все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам. Будьмо вдячні йому і за "Заповіт", і за "Гайдамаків", і за "Катерину". Читаймо Шевченкові твори, вивчаймо їх, шануймо те, що залишив нам у спадок Великий Кобзар.

22 січня 2022 о 07:13 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Сьогодні виповнюється 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури.

Леся Українка — одна з найвизначніших постатей в історії української літератури. По собі вона залишила великий літературний доробок - вражаючі поеми, прозові твори, вірші, публіцистичні статті, переклади світової класики.

За свої погляди і творчість поетеса перебувала під негласним наглядом поліції, і цензура не раз забороняла її твори. Більшість своїх робіт вона публікувала за кордоном Російської імперії - Берліні, Дрездені, Празі, Відні.

Її твори актуальні і в наш час.

25 лютого 2021 о 20:56 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Цього року Україна сьомий раз вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні. Пролито стільки сліз, а біль не стихає... І плаче зажурена мати... І серце так сильно пече...

"Небесною Сотнею” називають загиблих учасників Революції Гідності. Дехто з них загинув навесні 2014 року.

Герої Небесної Сотні – уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості.

Героями Небесної Сотні стали 107 загиблих. Вони різні за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Серед них були успішні підприємці й пенсіонери. Найстаршому – Іванові Наконечному – виповнилося 82 роки, а наймолодшому – Назарієві Войтовичу – лише 17.

Євромайдан увійшов в історію України як символ і взірець жертовності, патріотизму та героїзму. Він укотре підтвердив те, що у найкритичніші та найважливіші періоди нашої історії знайдуться герої, ладні пожертвувати власним життям заради майбутнього України як незалежної демократичної держави. Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні у центрі Києва. Цього дня у середмісті столиці загинуло та отримало смертельні поранення 48 осіб.

Революція Гідності засвідчила: українці не просто обрали шлях до Європи, а й готові за нього боротися, відстоюючи власні права та свободи. У світі Україну почали сприймати як державу з власною самобутністю, історією та гідністю, здатну захистити суверенітет.

З нагоди вшанування пам'яті загиблих на Майдані було проведено виховні години, під час яких пригадали страшні події зими 2013-2014 років. Небесну Сотню вшанували хвилиною мовчання.
Також у школі організовано куточок пам'яті, виставку учнівських малюнків та тематичної літератури.

18 лютого 2021 о 19:08 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

Минуло більше ста років, а ми ізнову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.

«Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Тих, хто поповнили український національний пантеон на сьогодні, напевно, вистачить для виховання патріотизму на сотні років уперед. Але ми не знаємо/не пам'ятаємо їх, тому прагнемо нових, вважаючи, ніби їх бракує. Їх не бракує в нашій історії, крутянці в цьому пантеоні посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу» - говорив Володимир В’ятрович.

На вшанування пам’яті перших українських “кіборгів” 29 січня в школі відбувся ряд заходів, присвячених вшануванню пам'яті Героїв Крут. Проведено виховні години, організовано перегляд 91 фільму циклу "Невідома Україна". Бібліотекарка Беч Надія Іванівна зробила виставку тематичної літератури.

18 лютого 2021 о 18:59 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Святий отче, Миколай,
Мою хату не минай!
Подаруй мені потіху
І торбину, повну сміху,
І здоров'я для родини,
Красну долю для Вкраїни.

В. Багірова

18 грудня 2020 року – напередодні дня Святого Миколая –адміністрація та шкільне самоврядування традиційно привітали солодощами всіх учнів школи з святом.
У зв`язку з карантинними обмеженнями, Миколай з Ангеликами ходив по класах, учні яких співали пісні та декламували вірші. Кожен учень в цей день отримав часточку тепла у вигляді солодкого подаруночка.

18 лютого 2021 о 18:47 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в закладах загальної середньої освіти проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
З метою попередження проявів жорстокості та насилля з 25 листопада по 10 грудня в школі проводилися виховні години, під час яких учні виготовляли долоньки підтримки, дерево милосердя, а також дізналися про те, як діяти та до кого звертатися у випадку скоєння насильства.
Учні 7-11 класів переглянули фільм про випадки насильства в інтернеті.

18 лютого 2021 о 18:33 | Гайдук І. І. | немає коментарів

ГОЛОДОМОР 1932-1933 рр - БІЛЬ СЕРЦЯ ВСІЄЇ УКРАЇНИ.
В четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років.
Голодомор був системним та страхітливим геноцидом мільйонів українців тоталітарною радянською владою. Дітей, жінок і чоловіків морили голодом та страчували лише за те, що вони намагались говорити рідною мовою, зберігати рідну культуру, землю та жити у мирі ( Джастін Трюдо).
Ми не маємо права забувати про страшні події минулих років. Тому сьогодні в нашій школі було проведено виховні години, під час яких учні дізнались про причини та наслідки Голодомору 1932-1933 років, переглянули фільм "Червоне намисто", а також створили аплікацію "Квітка-незабудька".

27 листопада 2020 о 19:40 | Гайдук І. І. | немає коментарів

У кожного народу є своя мова, вона для них найрідніша і найдорожча. 9 листопада ми відзначали День української писемності та мови.
Саме цій події було присвячено флешмоб "Українська мова", який підготували учні 5-Б класу спільно з вчителькою української мови та літератури Кучембою М.Б. та педагогом-організатором Британ Н.С.
З великим задоволенням діти декламували вірші про мову, а також добирали епітети, які характеризують нашу рідну мову.
Учасники хорового гуртка виконали пісню про мову.
Також школярі та педагоги в цей день писали радіодиктант, потім перевіряли написане і обговорювали поширені помилки.
Пригадавши історію виникнення української писемності та мови, прослухавши пісню, діти відчули себе частиною свого великого народу, посіяли у своїх сердечках зернини любові до рідної мови, переконалися, що українська мова - мова серця, мова ласки, мова добра.

19 листопада 2020 о 18:29 | Гайдук І. І. | немає коментарів

В нашій школі 11 березня відбулася урочиста подія. Шкільна родина зібралася, щоб відзначити 206-ту річницю від дня нардження Великого Пророка, Кобзаря.
Тарас Григорович Шевченко...
«Він був живою піснею… живою скорботою і плачем. Він босими ногами пройшов по колючих тернах; весь гніт епохи впав на його голову; не було спокою цьому вдовиному сину. Але інколи він підносився духом, пробуджував і зароджував, підтримував і зміцнював в кожному – то піснею, то словом, то власним життям – правду і безмежну любов до сіроми.

Вийшовши з простого народу він не одвертався від жебрацтва і злиднів – ні, навпаки! – він і нас повернув лицем до народу, і змусив полюбити його і співчувати його скорботі. Він ішов попереду, вказуючи і чистоту слова, і чистоту думки, і чистоту життя».

Л.М.Жемчужников (1828-1912, український і російський художник)

12 березня 2020 о 17:46 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Сьогодні, 1 березня, учні нашої школи брали участь у Міжнародному фестивалі "Золотий голос 2020". З пісенними номерами виступили шестеро школярів: Матійцьо Олена, Оринчак Олена, Ковальчук Тетяна, Дмитрів Орест, Манько Максим та Гордій Філомена, яких нагороджено дипломати та кубками. Лауреата ІІІ премії отримала Ковальчук Тетяна.

1 березня 2020 о 20:56 | Гайдук І. І. | немає коментарів

24 лютого учні 6-го класу з нагоди 149-ої річниці від дня народження Лесі Українки підготували виступ про неї - українську письменницю, перекладачку, культурну діячку. Леся Українка - співзасновниця літературного гуртка «Плеяда». В сучасній українській традиції входить до переліку найвідоміших жінок давньої та сучасної України. Писала в жанрах поезії, лірики, епосу, драми, прози, публіцистики. Леся Українка написала багато творів для дітей.

1 березня 2020 о 20:45 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Горять серця, палають вільні душі,
зійшла зоря, гряде нове життя,
герої не вмирають, кличуть нас на барикади,
і хай прийме тіла їх мерзла ще земля,
витає дух нескореної волі,
гримлять щити, молитви і пісні,
рядами рівними між нас ідуть герої,
усі, хто голову поклав в ці темні дні.

Людина завжди сподівається на краще. Надія супроводжує нас повсякчас. 20-те лютого стало певною переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Відчуваючи глибокі і тривалі приниження та гніт пострадянської влади-химери, багатонаціональний народ пробудився. Він встав перед тираном і не залишився у смертельній байдужості до майбутнього своїх дітей, до ттеперішнього своєї Батьківщини.
І сьогодні, 20 лютого, учні вшанували пам'ять Героїв України, які віддали своє життя за кращу долю рідної землі. Протягом виступу школярі висвітлили основні віхи боротьби українського народу за світле майбутнє від козацтва до сьогодення. Протягом заходу лунали патріотичні пісні у виконанні вокальної групи.
Організована тематична виставка літератури та учнівських малюнків.

20 лютого 2020 о 21:52 | Гайдук І. І. | немає коментарів

19 лютого учні початкових класів відвідали пекарню Світлани Савки. Для учнів було проведено майстер-класи по випіканню хлібо-булочних виробів. Діти навчилися працювати з тістом, ознайомилися з технікою випікання хліба. Школярі отримали задоволення від екскурсії.

20 лютого 2020 о 21:52 | Гайдук І. І. | немає коментарів

За підтримки благодійного фонду народного депутата України Андрія Лопушанського "Здоров'я дитини - здоров'я нації", учні ЗСШ І-ІІІ ст. с. Головецько оздоровились на базі відпочинкового комплексу "Женева" м. Трускавець. Під керівництвом координатора проекту Ореста Бонка були проведені змагання з плавання. Переможці нагороджені медалями.

13 лютого 2020 о 12:12 | Гайдук І. І. | немає коментарів

Крути - одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917 - 1921 років. 29 січня 1918 року близько чотирьохсот курсантів і студентів стримали наступ на Київ майже чотиритисячної армії більшовиків. Загін із курсантів, студентів та гімназистів зійшовся у нерівному бою із багатотисячною армією М.Муравйова. 27 юнаків потрапили після бою в полон до більшовиків і були страчені. Наймолодшому було лише 16.
Саме про ці події учні 7 класу підготували інформаційну лінійку. Вони закликали всім серцем любити рідну Україну, берегти її єдність та незалежність.

28 січня 2020 о 12:50 | Гайдук І. І. | немає коментарів